Naše projekty

Výcvik a výchova psů

Věnujeme se individuálním i skupinovým lekcím, které jsou zaměřeny nejen na výcvik a výchovu od štěňat po psí seniory, ale také na převýchovu. Individuální lekce mohou probíhat i online. Pravidelně pořádáme také socializační procházky.

Exkurze pro děti

Nově pro Vaše děti chystáme také několik zajímavých exkurzí nejen z oblasti kynologie. Společně se tak vydáme například do zoologické zahrady, zverimexu či zjistíme, jak to chodí v záchranné stanici nebo útulku.

Podzimní prázdniny s pejskem

Jedná se o zábavný program na podzimní prázdniny pro děti ve věku od 5 let v areálu Skalka Family Park Ostrava. Děti se mohou těšit na tematické podzimní hry s pejskem, tvorbu masek a následnou Halloweenskou párty či na strašidelné pečení. Chybět nebudou ani místní atrakce. 


Canisterapie

Specializujeme se na skupinovou i individuální canisterapii u dětí, jedinců s SVP a seniorů. Na vyžádání lze také zprostředkovat přednášku či besedu o canisterapii pro žáky, studenty nebo personál sociálních služeb.

Zamávejme spolu s pejskem létu

Tato dvoudenní akce s přespáním pro děti od 6 let nabízí možnost rozloučení s prázdninami a létem za doprovodu čtyřnohého kamaráda v areálu Skalka Family Park Ostrava. 

Zájmový kroužek "Malý kynolog"

Kroužek pro děti od 6 let je zaměřen na základy ze světa kynologie. Děti tak formou her získají povědomí například o správném přístupu ke psovi, rozšíří své znalosti o péči, výchově či výcviku psa.

Příměstský tábor

Letní příměstský tábor pro děti od 5 let představuje možnost strávit s pejskem intenzivní čas. Táborníci se formou zábavných aktivit učí, co vše obnáší starost o pejska. Program je doplněn také o lesní bojovku a velké množství atrakcí.