Výcvik a výchova psů

Věnujeme se individuálním i skupinovým lekcím, které jsou zaměřeny nejen na výcvik a výchovu od štěňat po psí seniory v ideální rodinné psy, ale také na reaktivitu a převýchovu. Individuální lekce mohou probíhat osobně i online. Pravidelně pořádáme také socializační procházky, jejichž součástí bývá trénink ve skupině. Jako mezikrok mezi individuální lekcí a socializační procházkou můžete zvolit lekci ve dvojici (2 týmy člověk a pes). Párkrát do roka otevíráme také souvislý kurz - školku pro štěňátka či kurz pro "reaktivce".

Společně se tedy můžeme naučit například adekvátně socializovat štěňátko, zlepšit přivolání, odložení či sebekontrolu Vašeho pejska, naučit jej odpočívat nebo naopak zvýšit jeho "drive". Pomoci můžeme též psíkům, kteří jsou bázliví či reaktivní vůči jiným psům, lidem a podobně, aby se v tom našem světě cítili lépe a my společně s nimi. Zapracovat můžeme také od úplných základů na všem podstatném, co by se Vám a Vašemu psíkovi mohlo hodit během budoucí canisterapeutické praxe.

Tréninky probíhají primárně v Ostravě-Porubě, ale v případě potřeby není problém dojet ani do okolních měst Vašeho bydliště či na konkrétní místa, která dělají psíkovi problém (nákupní centra, vlaková nádraží...). Individuální lekce mohou probíhat i online na dálku či naopak přímo u Vás doma. To může být nejefektivnějším řešením zejména v případě, kdy má pes doma již zažitá chování, která úplně nesouzní s Vaší představou. 😊

Platba za trénink probíhá předem na účet na základě vystavené faktury, která Vám přijde na e-mail.Vyjímečně se lze domluvit též na platbě v hotovosti, pokud je pro Vás platba převodem problém.

V případě zrušení tréninku z naší strany Vám bude nabídnut náhradní termín či Vám bude vrácena plná částka zpět. Při zrušení tréninku z Vaší strany méně než 48h předem Vám bude účtován storno poplatek 50% z ceny a při zrušení 24h a méně je poplatek 100%. Storno poplatku se můžete vyhnout také tak, že za sebe na trénink najdete náhradníka. O tom nás však prosím nezapomeňte informovat. 😊

Pokud Vás zajímá více o našem příběhu a našich začátcích či o mém vzdělávání, zkušenostech a přístupu, klikněte na odkaz níže.