Individuální lekce a lekce ve dvojici

Tréninky probíhají primárně v Ostravě-Porubě na cvičebně či přímo venku v terénu, ale není problém dojet ani do okolních měst Vašeho bydliště včetně konkrétních míst, která dělají Vašemu psíkovi problém (nákupní centra, vlaková nádraží...). Individuální lekce mohou probíhat i online na dálku či naopak přímo u Vás doma, což může být nejefektivnějším řešením zejména v případě, kdy má pes doma již zažitá chování, která úplně nesouzní s Vaší představou.

V případě zrušení tréninku z mé strany Vám bude nabídnut náhradní termín či Vám bude vrácena plná částka zpět. Při zrušení tréninku z Vaší strany méně než 48h předem je storno poplatek 50% z ceny a při zrušení 24h a méně 100%. Storno poplatku se můžete vyhnout také tak, že za sebe na trénink najdete náhradníka. O tom mě však prosím nezapomeňte předem informovat. 

Lekce ve dvojici jsou ideální způsob, jak již naučené přenést i do prostředí s rušivkou v podobě druhého psa. Jsou také vhodným mezikrokem mezi individuálkou a skupinou. Storno poplatek je zde nastaven na 100% z částky při zrušení účasti týden a méně předem. Storno poplatku se můžete vyhnout také tak, že za sebe na trénink najdete náhradníka. O tom mě však prosím nezapomeňte předem informovat.