Socializační procházky, výlety a skupinový trénink

Díky socializačním procházkám a tréninku ve skupině si pes nezvyká jen na nejrůznější místa (les, město, nádraží, trhy, nákupní centrum...) a tedy i zvuky, lidi, situace..., ale také se učí spolupracovat se svým člověkem ve skupině dalších psů. Během samotné procházky pak dáváme prostor také komunikaci mezi psy. 

Součástí socializační procházky je cca třiceti minutový trénink ve skupině, kterým začínáme a teprve poté následuje samotná procházka, která trvá přibližně hodinu. Hlásit se tedy můžete buď na celou procházku (hodina a půl) či jen na 30 min. skupinový trénink. Účast na procházce bez počáteční skupiny však možná není, neboť tam začíná veškerá spolupráce s psovodem a zvykání na ostatní psy. 

Socializační výlety jsou pořádány na nejrůznější místa (hory, ZOO, apod. - v ceně není zahrnuto případné vstupné, doprava atd.) a délka trvání je 2 hodiny a více. Zvažte proto možnosti Vaše, i Vašeho psíka (štěňata, staří či nemocní psi). Součástí socializačních výletů není trénink ve skupině. 

Přidat se mohou všichni -  reaktivci, bázliví psíci, nadšení vítači bez špetky pozornosti, ale i pohodáři, se kterými chcete vyšperkovat již naučené i za přítomnosti dalších psů nebo zkrátka jen chcete strávit příjemný čas v partě, která si vychází vstříc a dopřát tak Vašemu psovi bezpečný kontakt s ostatními psy. Podmínkou je však předem účast minimálně na 1 individuální lekci. 

Přes zimu jsou socializační procházky nahrazeny skupinovým tréninkem na hale. 

Storno poplatek - protože se může stát, že by kvůli Vaší neúčasti při minimálním počtu 3 týmů padla celá akce, je storno poplatek pro procházku a výlet nastaven při zrušení týden a méně předem na 100%. Případně za sebe samozřejmě můžete najít náhradníka, o tom mne ale prosím nezapomeňte informovat předem.