Socializační procházky a skupinový trénink

Díky socializačním procházkám a tréninku ve skupině si pes nezvyká jen na nejrůznější místa (les, město, nádraží, trhy, nákupní centrum...) a tedy i zvuky, lidi, situace..., ale také se učí spolupracovat se svým člověkem ve skupině dalších psů. Během samotné procházky pak dáváme prostor také komunikaci mezi psy. 

Začínáme vždy 3o min skupinovou poslušností a následuje přibližně hodinová procházka. Hlásit se můžete buď na celou hodinu a půl či jen na 30 min poslušnost. Účast na procházce bez počáteční skupiny však možná není, neboť tam začíná veškerá spolupráce s psovodem a zvykání na ostatní psy. 

Přidat se mohou všichni -  reaktivci, bázliví psíci, nadšení vítači bez špetky pozornosti, ale i pohodáři, se kterými chcete vyšperkovat již naučené i za přítomnosti dalších psů nebo zkrátka jen chcete strávit příjemný čas v partě, která si vychází vstříc a dopřát tak Vašemu psovi bezpečný kontakt s ostatními psy. Díky rozdělení na začátečníky a pokročilé si každý najde to své (rušivky, tempo...). Podmínkou je však předem účast minimálně na 1 individuální lekci. 

Přes zimu jsou socializační procházky nahrazeny 60 min skupinovým tréninkem na hale. 

Storno poplatek - protože se může stát, že by kvůli Vaší neúčasti při minimálním počtu 3 týmů padla celá procházka, je zde storno poplatek nastaven při zrušení týden a méně předem na 100%. Případně za sebe samozřejmě můžete najít náhradníka, o tom mne ale prosím nezapomeňte informovat předem.