Zájmový kroužek

Kroužek pro děti od 6 let je zaměřen na základy ze světa kynologie. Děti tak formou her získají povědomí například o správném přístupu ke psovi, rozšíří své znalosti o péči, výchově či výcviku psa. Zjistí, jakým sportům se mohou se čtyřnohým kamarádem věnovat či jak jej správně stravovat.  To vše si osvojí formou her, které podpoří jejich komplexní rozvoj. 

Kroužek však nebude jen o nezbytných základech a povinnostech týkajících se soužití se psem, ale také o řadě zábavných aktivit, prohlubujících vzájemný vztah. Přibližně na polovině lekcí nás bude doprovázet canisterapeutický pes, se kterým si budeme moci spoustu věcí vyzkoušet přímo v praxi. 

Kroužek je vhodný jako průprava pro děti, které zatím vlastního psíka nemají, jelikož budou mít možnost vyzkoušet si na vlastní kůži vše, co taková starost o psa obnáší. Stejně tak si na své přijdou též děti, které již pejska doma mají. Rozšíří si totiž své obzory a třeba díky tomu zlepší vztah i se svým vlastním parťákem. Jako alternativa může posloužit také dětem, které vlastního pejska mít nemohou.


Organizační záležitosti:

- setkávat se budeme v úterky po dobu 60min (15:15-16:15) na ZŠ Karla Pokorného v Ostravě - Porubě

- cena za 15 lekcí v daném pololetí (říjen 2023 - leden 2024 nebo únor - květen 2024) je 2099,- / dítě / pololetí

- v ceně je též "Deník malého kynologa"


AKTUÁLNĚ NENÍ MOŽNO DĚTI HLÁSIT.