Zamávejme spolu s pejskem létu

Tato dvoudenní akce s přespáním pro děti primárně od 6 let nabízí možnost rozloučení s prázdninami a létem za doprovodu čtyřnohého kamaráda v areálu Skalka Family Park Ostrava. Kromě tematických her s pejskem na děti čeká také spousta atrakcí, opékačka, diskotéka a stezka odvahy. 

Tato akce se tak od příměstského táboru liší především v tom, že je zaměřena spíš na zábavné aktivity za doprovodu psa bez hlubšího edukačního podtextu v rámci kynologie.

Začátek programu je od 7:30-8:30hod, jeho ukončení pak následující den v 15:00-16:00hod. Nabízíme také možnost zúčastnit se této akce bez přespání. Cena v tomto případě však zůstává stejná a je potřeba individuální domluvy, v kolik hodin si dítě vyzvednete a následující ráno opět předáte. Pokud zvolíte možnost s přespáním, vybavte prosím dítě vlastní karimatkou a spacákem, polštářkem, náhradním oblečením, zubní pastou, kartáčkem a ručníkem.

Cena 2299,- zahrnuje:

- celodenní stravu & pitný režim

- vstupy na atrakce (450,-/den)

- pojištění dítěte


Při přihlášení dvou a více sourozenců se plná cena vztahuje pouze na jedno z dětí. Každý další sourozenec získá slevu 10%. 


BLIŽŠÍ INFORMACE OHLEDNĚ KONÁNÍ TÉTO AKCE V ROCE 2024 BUDOU BRZY ZVEŘEJNĚNY.