VÝCVIK A VÝCHOVA PSŮ

Věnuji se provozní poslušnosti do běžného života a různým nežádoucím chováním. Nejčastěji se psy pracuji pozitivně - tzn. zaměřuji se na to, co je dobře a to cíleně posiluji. Pracuji ale také s pravidly, tlakem a korekcemi, avšak stále citlivě - nenajdete u mne tedy žádné škubání ostnatým obojkem apod. Nejde mi totiž o rychlý výsledek, ve kterém bude spokojený pouze psovod. Snažím se myslet i na pocity psa, aby se cítil dobře také on.

Společně se tedy můžeme naučit například adekvátně socializovat štěňátko, zlepšit přivolání, odložení či sebekontrolu Vašeho pejska, naučit jej odpočívat nebo naopak zvýšit jeho "drive". Pomoci můžeme též psíkům, kteří jsou bázliví či reaktivní vůči jiným psům, lidem a podobně, aby se v tom našem světě cítili lépe a my společně s nimi. Zapracovat můžeme také od úplných základů na všem podstatném, co by se Vám a Vašemu psíkovi mohlo hodit během budoucí canisterapeutické praxe. 

Přihlašování na tréninky je možné přes dogres. Platba probíhá předem na účet na základě vystavené faktury, která Vám přijde na e-mail. Pokud je pro Vás platba převodem problém, vyjímečně se lze domluvit též na platbě v hotovosti. 

S sebou doporučuji postroj, pohodlný obojek, vodítko, stopovačku, misku a vodu, odměny (jídlo, oblíbená hračka).